Категорії Інформація
Каси Додати подію
Артем Пивоваров
22 червня 2024

Артем Пивоваров

Ціна: 59-79 EUR

Atlantico
Viale dell'Oceano Atlantico, 271D, 00144

Замовити квитки на "Артем Пивоваров"

22 черв., субота
20:30
59-79 EUR

Про подію

Зустрічайте Артема Пивоварова з концертом у Риміі!

Артем Пивоваров – самобутній український артист, чиї пісні миттєво стають хітами, законодавець музичних трендів, улюбленець усіх поколінь. Один з найротованіших артистів в ефірі українських радіостанцій, тренер шоу «Голос країни». Володар премії Yuna "Найкращий виконавець", "Хіт року" та "За внесок у популяризацію української поетичної класики через проєкт "Твої Вірші, Мої Ноти". Артем об’їздив світ з благодійними концертами на підтримку України, збираючи повні зали у різних містах Європи, США та Канади.

На вас чекає яскраве шоу, особлива атмосфера та улюблені хіти: «Дежавю», «Міраж», «Рандеву», «Маніфест», «Думи», «Там у тополі» тощо. Запрошуємо насолодитися якісною українською музикою, отримати незабутні враження та позитивні емоції! Адже виступи Pivovarov Team – це завжди обмін енергією, шалений запал, щире спілкування та 100% віддача!

Команда Артема Пивоварова активно підтримує захисників і захисниць України з перших днів повномасштабної війни. Цей концерт, як і всі попередні, має благодійну мету. Зібрані кошти буде спрямовано на важливі речі, які допоможуть українцям у важкій боротьбі за життя, свободу та світле майбутнє незалежної України.

Попереднє замовлення
Заявка на промо-код